Kilka słów o mnie

Nazywam się Danuta Bula. Jestem nauczycielem dyplomowanym języka polskiego. Uczyłam także plastyki, prowadziłam zajęcia z arteterapii w gimnazjum. Przez wiele lat rozwijałam umiejętności dzieci i młodzieży podczas zajęć teatralnych i w kole plastycznym. Maluję obrazy, które można obejrzeć na tej stronie. Piszę utwory dla dzieci i dorosłych oraz artykuły na temat literatury dla dzieci i teksty dla nauczycieli języka polskiego.

Mam na swoim koncie wspieranie dzieci i młodzież   w rozwijaniu różnych uzdolnień. Pod moim kierunkiem młodzi ludzie zdobywali nagrody i wyróżnienia w przeglądach teatralnych, konkursach recytatorskich, plastycznych i literackich.

Swoje doświadczenia w tym względzie opisałam w licznych referatach i artykułach ogłaszanych na konferencjach i publikowanych w fachowej literaturze. Własne działania plastyczne były mi bardzo pomocne w tym względzie, bo zachęcały innych do tworzenia. 29 maja 2008 za osiągnięcia w pracy nauczycielskiej otrzymałam Medal Komisji Edukacji Narodowej... CZYTAJ WIĘCEJ

 

 

Do góry